Holistik Yaşam Danışmanlığı

Holistik Yaşam Danışmanlığı. İDA Yaşam Merkezi

      Hayatında bir şeyler yolunda gitmiyor olabilir; kendini bitkin, yorgun, hatta tükenmiş hissediyor olabilirsin. İçinde bulunduğun iş ortamında, çevrende, özel ilişkilerinde, hayatının canalıcı bütün alanlarında ya da bedeninde birtakım sorunlar yaşıyor olabilirsin. Olumsuz duygu ve düşüncelerin etkisi enerjini düşürüyor olabilir ve belki de  yaşam sevincinin tükendiğini hissediyor olabilirsin. Bütün bunların değişebileceğini; yaşamında biriktirmiş olduğun negatif etkilerden ve seni, istediklerini yapmaktan alıkoyan blokajlarından kurtulabileceğini biliyor musun?

Gerçek  potansiyeline ulaşmak, bolluk-bereket bilincinde olmak, kendinin en üst versiyonunu deneyimlemek  ve  yaşamdan keyif alan biri olmak ister miydin?  Peki, ya evrenin işleyiş biçimini öğrenmek ve hayatını değiştirmek ister miydin?

Cevabın “Evet” ise İLKE DOLKUN İLE HOLİSTİK YAŞAM DANIŞMANLIĞI tam da sana göre!

Gereksiz bütün negatiflerinden arınmak, temizlenmek, değişmek, dönüşmek, enerjisel olarak büyümek ve her anlamda güçlenmek için son derece etkili ve güçlü bir dengelenme çalışmasına hazırlan o zaman!

Uygulama sırasında bedenin, enerjetik alanın, bütün çakraların, enerjetik sistemin ve hayatının her alanı üzerinde çalışma yapılacak; gereksiz ve işine yaramayan bütün kalıplarına, negatif blokajlarına ve seni olumsuz etkileyen bütün negatif enerji kümelerine veda edeceksin. Etki alanın büyüyecek, sistemindeki tıkanıklıklar giderilecek ve Yaradan’ın mükemmel enerjisiyle tekrar bağlantı kuracaksın. Bütün bunlar olurken  titreşimin yükselecek, yüksek titreşiminle birlikte hayatına daha çok sevgi, uyum ve bolluk-bereketi çekeceksin. Hatta enerjetik alanın ve çakralarının işleyişindeki farklılıkları, seans öncesi ve sonrasında, özel bir aparatla yapılan ölçüm sayesinde kendi gözlerinle görebileceksin. Kendi değişimine her seansta tanık olacaksın.

Eğer Kozmik Enerji Grup Uygulaması’nı seçtiysen grup enerjisiyle birlikte farklı açılımlar yaşayacak, dilek ve niyetlerine enerji yüklemesi alacaksın. Kozmik Enerji Bireysel Uygulamaları’nda ise sana özel bir program seçilecek ve dilediğin her konuda yardım alabilecek, enerji uygulamalarıyla birlikte spiritüel rehberlik de alacak ve hayatınla ilgili yapman gerekenleri öğreneceksin.

Star Magic tekniğiyle yıldızlardan gelen ışık ve kodlarla çok güçlü ve etkili bir şifa sistemini deneyimleyecek;

Ses Titreşimleriyle Uygulama’yı seçtiysen bedenindeki akupunktur ve meridyen noktalarına uygulanan ses titreşimleriyle hücrelerin kendilerini en mükemmel hâllerine uyumlanacak;

Tune uygulamasında ise mavi kopyanla, en kusursuz ve mükemmel hâlinle, bağlantı kuracak ve ona ayarlanacaksın.

Terapist bütün bunlara sadece aracı olacak, sen ise yaşamındaki gereksiz ve seni negatif anlamda etkileyen herşeyden arındığın için artık kendi gücünü, enerjini hissediyor ve kullanıyor olacaksın. Enerji uygulamaları senin kendi gücünü  ve potansiyelini geri kazanmana yardımcı olacak, hayatına ışık tutacak, koşulsuz sevgiyle seni Yaradan’ın sonsuz kaynağıyla tekrar birleştirmeye vesile olacak. Seni, sana geri kazandıracak.

Sen değiştikçe yeni titreşimine uygun olarak hayatına yeni insanlar, olaylar ve ilişkiler gelecek; sen değiştikçe hayatın da değişecek. Eksikliğini hissettiğin her ne varsa, tamamlanması için yardım almak istiyorsan hemen İLKE DOLKUN İLE HOLİSTİK YAŞAM DANIŞMANLIK seanslarına başlamalısın. Eğer değişime ve yeni başlangıçlara hazırsan,kendin için hemen harekete geç!..